Baza wiedzy

Karolina Opielewicz: chcemy wesprzeć przedsiębiorców

wqwqwqwq

Karolina Opielewicz: chcemy wesprzeć przedsiębiorców

Karolina Opielewicz, Członkini Zarządu Krajowej Izby Gospodarczej, w Telewizji Biznes 24 mówiła o tym na jakie zmiany muszą przygotować się polscy przedsiębiorcy w związku z ESG.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy funkcjonują w łańcuchach dostaw dużych firm, które składają raporty niefinansowe, mogą być proszone o odnoszenie się do kwestii zrównoważonego rozwoju w swojej działalności.

W Krajowej Izbie Gospodarczej, próbując uprzedzić problemy, z którymi mogą spotkać się polscy przedsiębiorcy, zwłaszcza z obszaru MŚP, chcielibyśmy im dedykować wytyczne, kryteria, które muszą spełnić na dobry początek aby wejść na ścieżkę zrównoważonego rozwoju. Chcielibyśmy im podpowiedzieć jak podejść do napisania strategii, co jest w niej niezbędne.

Materiał można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=lhh4W20kJGU