Inne szkolenia eksperta

dr Łukasz
Pierzchała
Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy

Doktor nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria środowiska oraz magister biologii ze specjalnością biologia w ochronie środowiska. Ukończył studia wyższe na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracę licencjacką i magisterską bronił na Katedrze Geobotaniki i Ochrony Przyrody. Stopień doktora uzyskał na Wyższej Szkole Górniczej w Ostrawie (TU-VSB Ostrava) – kierunek ochrona środowiska terenów uprzemysłowionych, specjalność inżynieria ekologiczna. Jest autorem i współautorem opracowań środowiskowych, w tym inwentaryzacji i waloryzacji przyrodniczych, raportów oddziaływania na środowisko przedsięwzięć inwestycyjnych oraz prognoz oddziaływania na środowisko dla dokumentów strategicznych różnego szczebla. Posiada doświadczenie w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych uwzględniających tematykę wyceny usług ekosystemowych (projekt Recovery, Reecol, Opi-TPP 2.0, Edaphos).

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA