O nas

Pomagamy firmom wdrożyć zmiany w zakresie zrównoważonego rozwoju

SZKOŁA ESG
Szkoła ESG to inicjatywa krajowej izby gospodarczej, która powstała we współpracy z firmą adn akademia
Szkolenia z zakresu zrównoważonego rozwoju i raportowania ESG zorganizowane pod opieką merytoryczną ekspertów Komitetu ds. ESG Krajowej Izby Gospodarczej zwiększają wiedzę przedsiębiorców na temat transformacji klimatycznej, a w szczególności wyzwań i wymagań związanych z nowymi regulacjami na poziomie Unii Europejskiej.
Eksperci Szkoły ESG to praktycy życia gospodarczego, prawnicy, inżynierowie, specjaliści od komunikacji i zarządzania organizacją. Prowadzący szkolenia są aktywnymi uczestnikami procesów regulacyjnych związanych z takimi tematami jak ESG, zrównoważony rozwój, czy gospodarka obiegu zamkniętego. Dostosowanie się do wymagań związanych z zieloną transformacją jest kluczowe, aby polskie firmy mogły zachować konkurencyjność na rynku europejskim.
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA
Krajowa Izba Gospodarcza to lider działań w zakresie zrównoważonego rozwoju wśród organizacji wsparcia biznesu w Polsce. KIG, jako reprezentant polskich przedsiębiorców oraz jedna z nielicznych instytucji w Polsce posiadająca merytoryczne zasoby w tematyce ESG, monitoruje, opiniuje, rekomenduje oraz bierze aktywny udział w pracach nad wskaźnikami raportowania, dyrektywami oraz innymi istotnymi dokumentami powstającymi na poziomie unijnym i krajowym.
Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Od 1990 roku aktywnie dba o polskich przedsiębiorców, reprezentując ich interesy w dialogu z administracją krajową i europejską. Zrzesza 160 izb i stowarzyszeń pracodawców, funkcjonuje w ramach europejskiej sieci izb handlowo-przemysłowych Eurochambres, jest członkiem Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu, współpracuje z izbami gospodarczymi na całym świecie
ADN AKADEMIA
ADN Akademia to jedna z największych firm szkoleniowych w Polsce. Jej zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.
Od ponad 15 lat (wcześniej jako Akademia MDDP teraz jako ADN Akademia) dostarczają praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych. To dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności.
SZKOŁA ESG Twoje korzyści
ELASTYCZNOŚĆ
Szkolimy online, offline w Warszawie, na miejscu w Twojej firmie, prowadzimy dłuższe szkolenia i krótsze warsztaty
PERSONALIZACJA WIEDZY
W ramach szkoleń Raportowanie i Środowisko możesz wybierać różne moduły i zdobywać wiedzę w obszarach, w jakich potrzebujesz
AKTUALNA WIEDZA
ZNIŻKI NA SZKOLENIA
Zapisz min. 3 osoby z jednej firmy i uzyskaj 20% zniżki
CERTYFIKAT SYGNOWANY PRZEZ STABILNE INSTYTUCJE
Mamy ponad 30 lat doświadczenia we wspieraniu polskich przedsiębiorców poprzez szkolenia, doradztwo i zaangażowanie w proces legislacyjny
SZKOLENIA DOSTĘPNE W BUR
Uzyskaj dofinansowanie na szkolenia i warsztaty Szkoły ESG w ramach Bazy Usług Rozwojowych PARP
Certyfikat Szkoły ESG potwierdza zdobycie kompetencji w obszarze ESG.
Wyróżnienia te są sygnowane przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Akademię ADN, renomowane i stabilne podmioty cieszące się zaufaniem firm oraz instytucji.
Eksperci
Poznaj prowadzących
Bączyk
Dom Development SA
Bondaruk
Agnieszka
Brejdak
ECOLOOP
Tomasz
Chruszczow
Były czempion klimatyczny wysokiego szczebla COP4
Danuta
Ciechańska
Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
Bartosz
Furtak
SooCulture™Lab
Marta
Janaszkiewicz
Manager Management Solutions – Manager w Management Solutions z wieloletnim doświadczeniem biznesowym
dr inż. Karolina
Jąderko–
Skubis
: Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy
Marta
Jedlińska
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Jacqueline
IRCenter.
Magdalena
Merk
Specjalista od rynku pracy i transformacji organizacyjnej.
dr Łukasz
Pierzchała
Porębska
Cementownia Warta S.A.
KOMITET DS. ESG
Komitet ds. ESG to inicjatywa Krajowej Izby Gospodarczej, zrzeszająca ponad 40 najlepszych w Polsce ekspertów w obszarze zrównoważonego rozwoju.
Tym samym KIG zaangażował się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, uzupełniając tym samym swoją dotychczasową aktywność w zakresie prac dotyczących ochrony środowiska.
Nasza aktywność skupia się przede wszystkim na kluczowych dla przedsiębiorców, w tym zwłaszcza MSP, aspektach związanych z wdrażaniem zrównoważonego rozwoju. Obecnie Komitet ds. ESG liczy ponad 40 osób reprezentujących różne instytucje naukowe i biznesowe.