Inne szkolenia eksperta

Agnieszka
Brejdak
ECOLOOP

Od wielu lat pełni funkcję eksperta dla różnych organizacji i instytucji, w tym UNIDO, EnAct-SDGs, gdzie współpracuje z zarządami, profesjonalistami w zakresie zielonej i cyfrowej transformacji. Dodatkowo, aktywnie uczestniczy w pracach zespołu Ministerstwa Rozwoju i Technologii, koncentrując się na obszarach związanych z ekoprojektowaniem i gospodarką o obiegu zamkniętym. Działa również w organizacjach charytatywnych, zarządzając międzynarodowymi programami grantowymi.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA