Inne szkolenia eksperta

Agnieszka
Potęga
Partner | Altemis Sp. z o.o.

Ekspertka w zakresie Zrównoważonego Rozwoju, która w swojej codziennej pracy wspiera różnego rodzaju organizacje w zmniejszaniu ich niekorzystnego wpływu na środowisko.

Specjalizuje się w obszarze zmian klimatu, w szczególności skupia się na obliczeniach śladu węglowego organizacji i produktów. Zajmuje się przygotowywaniem strategii dekarbonizacji oraz przeprowadzaniem weryfikacji emisji gazów cieplarnianych zgodnie z normą ISO 14064-3.

Wspiera firmy w zakresie raportowania niefinansowego oraz do niezależnych organizacji takich jak np. CDP (Climate Change i Supply Chain).

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w dziesiątkach projektów z obszarów ESG dla różnych branż (zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym) jest w stanie efektywnie wspierać firmy nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także praktyczną.

Regularnie prowadzi szkolenia, które są dla niej okazją do dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA