Inne szkolenia eksperta

Agnieszka
Skorupińska
Kancelaria Rymarz Zdort Maruta

Partnerka kierująca Praktyką ds. Prawa Ochrony Środowiska i ESG |  Koordynatorka Zespołu ds. ESG w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Adwokat z piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym oraz partnerką kierującą Praktyką Prawa Ochrony Środowiska i ESG w kancelarii Rymarz Zdort Maruta. Zespół, którego prace koordynuje, świadczy doradztwo w zakresie prawa ochrony środowiska i ESG. Jednocześnie Agnieszka Skorupińska koordynuje też projekty dekarbonizacyjne w ramach praktyki Energetyki i Zasobów Naturalnych.
Specjalizuje się w polskim i unijnym prawie ochrony środowiska oraz zasobów naturalnych, doradzając przedsiębiorstwom w aspektach regulacyjnych, projektach inwestycyjnych. Doradza także w zakresie ESG, w tym raportowania niefinansowego oraz Taksonomii.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA