Inne szkolenia eksperta

Beata
Kozyra
Grant Thornton

Jest członkiem Komitetu ds. ESG przy Krajowej Izby Gospodarczej KIG. Jest również członkiem międzynarodowej inicjatywy Net Zero Carbon Events i członkiem międzynarodowego Zespołu ds. metodologii liczenia śladu węglowego dla branży eventowej.

Współpracowała z ponad 50-cioma firmami, zarówno zasiadając w zarządach spółek, jak i pracując jako konsultant ds. strategii oraz ESG.

Ukończyła studia doktoranckie i obroniła pracę doktorską na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest również absolwentką różnych studiów podyplomowych, w tym z zarządzania strategicznego oraz psychologii przywództwa. Ukończyła wiele szkoleń i certyfikowanych kursów z zakresu analizy strategicznej, tworzenia i wdrażania strategii oraz raportowania ESG.

Jest wieloletnim wykładowcą akademickim i autorką książek, m.in. o zarządzaniu zmianą.

W  2023 roku dołączyła do zespołu business consulting Grant Thornton.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA