Inne szkolenia eksperta

Jacqueline
Kacprzak
Collegium Civitas

Doktor nauk społecznych w dziedzinie nauk socjologicznych. Ekspertka w dziedzinie praw człowieka, odpowiedzialnego biznesu, raportowania niefinansowego oraz standardów należytej staranności. Mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych. Radca w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, gdzie zajmuje się problematyką społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, CSR/RBC (corporate social responsibility, responsible business conduct). Wykładowca Collegium Civitas, Akademii Leona Koźmińskiego i innych uczelni.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA