Inne szkolenia eksperta

Jakub
Adamczak
Management Solutions

Posiada rozległe doświadczenie w realizacji projektów dla firm z różnych sektorów, w tym m.in. największych podmiotów finansowych i energetycznych. Uczestniczył w międzynarodowych projektach w Polsce oraz innych krajach europejskich. W obszarze zrównoważonego rozwoju współpracował m.in. z Bankiem Światowym, wdrażając ramy zarządzania ryzykiem klimatycznym w bankach Europy Środkowo-Wschodniej. Wspierał instytucje finansowe w raportowaniu Green Finance, realizował projekty regulacyjne związane z implementacją Taksonomii UE, filar III ESG oraz CSRD. Jest aktywnie zaangażowany w rozwój i prowadzenie szkoleń z zakresu ESG, w tym dla zarządów i rad nadzorczych instytucji finansowych oraz niefinansowych. Posiada wiedzę z obszarów zrównoważonego rozwoju i ryzyka potwierdzoną certyfikatem SCR wydanym przez GARP.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA