Inne szkolenia eksperta

Karol
Kielak
Management Solutions

Senior Konsultant w Management Solutions specjalizujący się w obszarach metodologii ryzyka ESG i baz danych w sektorze finansów i inwestycji. Karol zdobywał swoje doświadczenie i wiedzę w obszarach ubezpieczeń/bancassurance i fuzji instytucji finansowych. Jest zaangażowany w projekty dla polskich i europejskich instytucji finansowych, związanych z opracowaniem metodologii ryzyka fizycznego i ryzyka przejścia, a także Taksonomią UE i strategią ESG. Uczestniczył w projektach dla spółek z sektora energetyki w Polsce, podczas których nabył wiedzę dotyczącą zarządzania ryzykami klimatycznymi oraz przeprowadzania analizy scenariuszowej, a także zapewnienia zgodności przez analizę luk w zakresie ESRS.

POZNAJ SZKOLENIA EKSPERTA