NADAL MASZ PYTANIA?
1. Czy w szkoleniach można brać udział online?

Część szkoleń odbywa w formule hybrydowej, tzn. zarówno stacjonarnej, jak i online’owej, część wyłącznie w jednej, wybranej. Informacja o tym, jak realizowane jest dane spotkanie, znajdą Państwo w opisie.

2. Czy koszt szkolenia obejmuje nocleg?

Nie, zakwaterowanie na czas spotkania leży po stronie uczestników.

3. Czy w cenie szkolenia jest uwzględniony parking?

Nie. Na terenie centrum konferencyjnego są dostępne odpłatne miejsca parkingowe.

4. Czy będą wysyłane prezentacje ze szkolenia?

Tak, uczestnicy otrzymują komplet materiałów po zakończeniu szkolenia

6. Czy cena szkolenia obejmuje lunch?

Tak, koszt udziału w szkoleniu obejmuje lunch i przerwy kawowe lub tylko przerwy kawowe, jeśli szkolenie trwa krócej (4 godz. warsztat).

7. Czy można brać udział w szkoleniu w formie online?

Tak, o ile dane szkolenie przewiduje dostęp online. Informację znajdziecie Państwo w opisie konkretnego wydarzenia.

8. Czy uczestnicy dostaną materiały szkoleniowe w formie papierowej?

Nie, materiały szkoleniowe są przekazywane wyłącznie w formie elektronicznej (dbamy o  środowisko😊).

10. Czy są dostępne zniżki dla grup?

Tak, oferujemy zniżki dla grup. Szczegółowe informacje o rabatach udostępnia nasz dział sprzedaży.

11. Czy oferowane są rabaty?

Tak, istnieje możliwość otrzymania rabatu 20% na wybrane szkolenie/warsztat – aby otrzymać rabat, wystarczy zapisać 3 osoby z jednej firmy.

12. Czy istnieje możliwość zwrotu pieniędzy?

Tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy dane szkolenie nie dojdzie do skutku. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie: https://szkolaesg.pl/regulamin/

13. Czy dostanę dokument potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu?

Tak, po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat lub zaświadczenia, w zależności od tego, czy zrealizują Państwo wszystkie moduły składające się na dane szkolenie (wówczas otrzymacie certyfikat) lub wybrane, pojedyncze moduły (potwierdzone zaświadczeniem).

14. Jakie są formy płatności za szkolenia?

Przelewem tradycyjnym na podstawie faktury pro forma, wystawionej przed szkoleniem.

15. Czy muszę opłacić udział przed szkoleniem?

Tak. W wyjątkowych sytuacjach płatność może być zrealizowana na podstawie faktury VAT wystawionej po zakończeniu szkolenia. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.

17. Kiedy otrzymam link do szkolenia online?

Link do spotkania wysyłamy na dwa dni robocze przed planowanym szkoleniem. Dzień przed przesyłamy dodatkowo przypomnienie.

18. Czym jest BUR (Baza Usług Rozwojowych)?

Biuro Usług Rozwojowych o jednostka Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która zajmuje się wspieraniem rozwoju przedsiębiorstw poprzez usługi szkoleniowe, doradcze i inne działania rozwojowe. BUR prowadzi Rejestr Usług Rozwojowych (RUR), w którym przedsiębiorcy mogą znaleźć i ocenić oferty szkoleniowe oraz doradcze dostępne na rynku. Dzięki BUR, firmy mogą lepiej dopasować swoje potrzeby rozwojowe do dostępnych usług oraz uzyskać dofinansowanie na rozwój swoich pracowników.

Na platformie są również dostępne szkolenia i warsztaty Szkoły ESG.

19. Czy szkolenia i warsztaty mogą być dofinansowane?

Wybierając szkolenia i warsztaty za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych można ubiegać się o dofinansowanie od 50% do 80%, w zależności od regionu prowadzenia działalności.

20. Czy muszę realizować wszystkie moduły i dni szkoleniowe? Czy mogę wybrać pojedyncze?

Tak, można wykupić udział w pojedynczych, wybranych dniach szkoleniowych/modułach.

21. Gdzie odbywają się szkolenia stacjonarne?

W ADN Centrum Konferencyjnym przy ul., Grzybowskiej 56. Link: https://ckadn.pl/

22. Czy można skorzystać z dofinansowania w ramach KFS?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) jest narzędziem rynku pracy. Stanowi wydzieloną część Funduszu Pracy. Ta cześć składki jest przeznaczana na kształcenie ustawiczne podejmowane z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy. Kształcenie to polega na stałym rozwoju i doskonaleniu przez całe życie.

Istnieje możliwość dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

23. Kiedy wiadomo, że dane szkolenie dojdzie do skutku?

Warunkiem realizacji szkolenia jest zebranie odpowiedniej grupy uczestników. W sytuacji, kiedy liczba uczestniczących jest zbyt mała, otrzymają Państwo informację (max. do 7 dni kalendarzowych przed planowanym spotkaniem) i propozycję innego terminu/szkolenia.

24. Czy organizują Państwo szkolenia zamknięte/w siedzibie firmy

Tak, aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w zakładce „szkolenia na zamówienie”