Znajdź właściwe szkolenie ESG

Wybierz szkolenia i warsztaty

Prowadzimy kompleksowe kursy oraz pojedyncze szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, firm jak i instytucji publicznych.
Oferujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte na różnym poziomie zaawansowania.
Zaletą szkoleń otwartych jest możliwość wymiany doświadczeń z osobami z innych firm.

Zrównoważony rozwój i ESG – jak w prosty sposób przygotować mikro, małą lub średnią firmę (MŚP)?

• 4 godziny szkolenia - wprowadzenie do ESG
  • Szkolenie online
  • Jak zaplanować, a następnie wdrożyć zrównoważony rozwój w firmie
  • Dla kogo?

Podczas szkolenia podstawowego poruszone zostaną m.in. tematy z obszarów GOZ, efektywności energetycznej, obliczania śladu węglowego czy zrównoważonych łańcuchów wartości.

• Raportowanie zrównoważonego rozwoju
  • Planowanie zrównoważonego rozwoju zgodnie z wymogami CSRD i ESRS
  • Zrównoważone zarządzanie organizacją
  • Taksonomia
  • Komunikacja i greenwashing
  • Ograniczanie emisji gazów cieplarnianych i transformacja w kierunku neutralności klimatycznej firmy
  • Ograniczanie emisji zanieczyszczeń i poprawa różnorodności biologicznej i ekosystemów
  • Ekoprojektowanie
  • Projektowanie funkcjonowania firmy w obiegu zamkniętym
  • Ślad węglowy i środowiskowy firmy i jej produktów
  • Zrównoważone projekty i finansowanie

• Oferujemy szkolenia zamknięte z programem dostosowanym do potrzeb Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu - ustalimy dogodny termin i lokalizację.

• 4 godziny szkolenia - wprowadzenie do ESG
  • Szkolenie online
  • Jak zaplanować, a następnie wdrożyć zrównoważony rozwój w firmie
  • Raportowanie zrównoważonego rozwoju
  • Planowanie zrównoważonego rozwoju zgodnie z wymogami CSRD i ESRS
  • Zrównoważone zarządzanie organizacją
  • Taksonomia
  • Komunikacja i greenwashing
  • Ekoprojektowanie
  • Projektowanie funkcjonowania firmy w obiegu zamkniętym
  • Ślad węglowy i środowiskowy firmy i jej produktów
  • Zrównoważone projekty i finansowanie

• Ścieżka podstawowa jest dedykowana przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom, którzy chcą zdobyć kompleksową wiedzę dotyczącą zrównoważonego rozwoju. Jest to oferta dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o kluczowe aspekty wynikające z regulacji europejskich i krajowych, przygotować firmę na nadchodzące w związku z nimi zmiany i zaplanować skuteczne działania, które ułatwią im wdrażanie nowych modeli biznesowych.

Oferujemy szkolenia zamknięte z programem dostosowanym do potrzeb Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu - ustalimy dogodny termin i lokalizację.