Zarządzanie zmianą – wdrożenie ESG w firmie. NOWOŚĆ

Warsztat stacjonarny w Warszawie

Zostań liderem zmian

Uzyskaj praktyczne kompetencje w zakresie wdrożenia ESG w firmie

Stoisz przed wyzwaniem wprowadzenia zasad zrównoważonego rozwoju – ESG w firmie ? Chcesz wiedzieć, od czego zacząć i jak w ogóle taką zmianę wprowadzić? Podczas warsztatów „Jak przeprowadzić zmiany w organizacji, aby efektywnie wdrożyć polityki ESG” krok po kroku nauczysz się, jak wdrożyć ESG w firmie: jak komunikować zmianę, budować zespoły, ustalać KPI, implementować i monitorować procesy zarządzania zmianą, prowadzić ewaluację efektywności.

Podczas warsztatu poznasz praktyczne narzędzia do skutecznego wdrażania polityk ESG, z wykorzystaniem zasobów własnych organizacji (kompetencji, doświadczeń, dobrych praktyk).

Wejdziesz w rolę lidera zmian, nabierzesz pewności w wyborze środków oraz najlepiej dopasowanych metod zarządzania zmianami. Uzyskasz solidne podstawy do rozdzielania ról i zadań w procesie wdrażania zmian.

Twoje korzyści z udziału w warsztacie

1. W 4 godziny zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności, niezbędne w skutecznym wdrożeniu ESG w firmie
  2. Dowiesz się, jak przeprowadzić wdrożenie polityk ESG bez zakłócenia działalności operacyjnej organizacji na każdym etapie programu/projektu
  3. Nauczysz się oceniać gotowość organizacji do rozpoczęcia procesu zmian