Baza wiedzy

Jolanta Okońska-Kubica w rozmowie z Agencja ISBnews

isbnews

Jolanta Okońska-Kubica w rozmowie z Agencja ISBnews

💡 Jolanta Okońska-Kubica, przewodnicząca Komitetu ds. ESG Krajowa Izba Gospodarcza (Polish Chamber of Commerce) w rozmowie z Agencja ISBnews:

💬 Nie jest łatwo być zrównoważonym więc to nie jest tak, że firma z roku na rok nagle jest w stanie wykazać się chociażby zmniejszeniem negatywnego wpływu na klimat, bez jakichkolwiek inwestycji. Jest to proces, który wymaga dużego zaangażowania kapitałowego, ale też świadomości potrzebnych zmian.

Jolanta Okońska-Kubica jest jedną z prowadzących zajęcia w ramach #SzkołaESG – wspólnego projektu #KIG i ADN Akademia. Za nami już pierwsza seria kursów dla firm. Ciągle można zapisywać się na terminy listopadowe i grudniowe – do czego bardzo serdecznie zachęcamy: https://lnkd.in/d-mTdSzY