Baza wiedzy

Karolina Opielewicz o konieczności dostosowania się do unijnych wymogów związanych z ESG.

1669824431269

Karolina Opielewicz o konieczności dostosowania się do unijnych wymogów związanych z ESG.

W dodatku do Rzeczpospolitej (30.11.2022) Karolina Opielewicz, członkini Zarządu Krajowej Izby Gospodarczej, inicjatorka działań ESG, po raz kolejny przypomina przedsiębiorcom o konieczności dostosowania się do unijnych wymogów związanych z ESG.
 
💬 Nowe przepisy będą miały konsekwencje dla całego rynku, także dla sektora MŚP, w tym zwłaszcza dla firm będących częścią łańcuchów dostaw największych przedsiębiorstw – mówi Opielewicz.
 
Chętnych na odkrycie czym jest ESG i jakie niesie za sobą konsekwencje dla przedsiębiorstwa zapraszamy do Szkoły ESG.
Wystarczy wybrać termin i zapisać się już teraz 👉 https://szkolaesg.pl/product/ekspercki-pakiet-bazowy/
 
📚 Szkoła ESG to inicjatywa Krajowej Izby Gospodarczej, która powstała we współpracy z firmą ADN Akademia. Szkolenia zorganizowane pod opieką merytoryczną ekspertów Komitetu ds. ESG Krajowej Izby Gospodarczej służyć mają zwiększeniu wiedzy przedsiębiorców na temat transformacji klimatycznej, a w szczególności wyzwań i wymagań, które już ich dotyczą bądź będą ich dotyczyć w przyszłości w związku z nowymi regulacjami.