Baza wiedzy

Webinar: Zbuduj strategię GOZ firmy z pełnym dofinansowaniem

Webinar GOZ

Webinar: Zbuduj strategię GOZ firmy z pełnym dofinansowaniem

Poznaj założenia GOZ i dowiedz się jak pozyskać finansowanie na rozwiązania zgodne z jego koncepcją
Nasi eksperci nie tylko przybliżają praktyczne założenia GOZ, ale również wskazują, w jaki sposób pozyskać finansowanie na zbudowanie strategii i jej wdrożenie.
Gospodarka o obiegu zamkniętym jest istotnym elementem działań ESG. Jest to model produkcji i konsumpcji, który polega na dzieleniu się, pożyczaniu, ponownym użyciu, naprawie, odnawianiu i recyklingu istniejących materiałów i produktów tak długo, jak to możliwe. W ten sposób wydłuża się cykl życia produktów. W praktyce oznacza to ograniczenie odpadów do minimum. Kiedy cykl życia produktu dobiega końca, surowce i odpady, które z niego pochodzą, powinny zostać w gospodarce, dzięki recyklingowi. Można je z powodzeniem wykorzystać ponownie, tworząc w ten sposób dodatkową wartość.


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła program grantowy dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej, który umożliwia uzyskanie 82 tysięcy złotych na zbudowanie strategii gospodarki obiegu zamkniętego i jej wdrożenie w organizacji. Dowiedz się, jak aplikować o dofinansowanie oraz co należy zrobić po jego uzyskaniu.

Z webinaru z naszymi ekspertami z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego i projektów:

 • Dowiesz się czym jest gospodarka obiegu zamkniętego i co zyskasz wdrażając GOZ w swojej organizacji
 • Poznasz praktyczne wyzwania związane z przygotowaniem strategii GOZ
 • Zrozumiesz w jaki sposób pozyskać finansowanie na realizacje tego projektu
 • Poznasz jakie są założenia programu grantowego PARP
 • Dowiesz się jak przy pogotować wniosek do konkursu grantowego PARP
 • Będziesz miał możliwość zadania pytań naszym ekspertom


 • Retransmisja Webinaru


  Webinarium poprowadzili:

 • Jolanta Okońska-Kubica – Przewodnicząca Komitetu KIG ds. ESG, ekspertka GOZ, Dyrektor Zarządzająca ENVIPOL.
 • Rafał Tenerowicz – Członek Komitetu KIG ds. ESG, Stratego