Baza wiedzy

EFRAG ogłasza daty i godziny warsztatów

efrag

EFRAG ogłasza daty i godziny warsztatów

🟢 EFRAG ogłasza daty i godziny warsztatów w celu omówienia projektów #ESRS dotyczących branż:

☛ Tekstylia, Akcesoria, Obuwie, Biżuteria
☛ Górnictwo i wydobycie węgla
☛ Transport drogowy
☛ Żywność i napoje
☛ Produkcja energii i media

Pracę nad #ESG nabierają tempa: w ubiegłym tygodniu #EFRAG zakończył pracę nad projektami #ESRS, które teraz zostaną rozpatrzone przez Komisję Europejską. #ESRS wiąże się bezpośrednio z Dyrektywą w sprawie sprawozdawczości dotyczącej zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw (#CSRD). Parlament Europejski uchwalił dyrektywę dwa tygodnie temu.

Aby wziąć udział w sesjach warsztatach i otrzymać podsumowanie omawianych tematów, wystarczy się zarejestrować w linku poniżej:
https://lnkd.in/djBPt4aN