Etyka w biznesie: budowanie kultury odpowiedzialności. NOWOŚĆ

Warsztat stacjonarny w Warszawie

890,00 

890,00 
Sku:
N/A
Udostępnij:
Zapisz co najmniej 3 osoby z jednej firmy i uzyskaj rabat 20%

Budowanie kultury odpowiedzialności

Etyka w biznesie

Rozwiń umiejętność rozpoznawania oraz skutecznego rozwiązywania problemów etycznych w środowisku biznesowym mieszczących się w kryteriach ESG.

Etyka biznesu stanowi kompas moralny kierujący postępowaniem w świecie biznesu. Obejmuje zasady i wartości, które kształtują sposób, w jaki organizacje i jednostki wchodzą w interakcję ze sobą i środowiskiem. Dla menadżerów i profesjonalistów biznesowych solidny fundament etyczny jest podstawą do działań. Warsztat obejmuje elementy niezbędne do podejmowania decyzji etycznych poprzez zdefiniowanie kluczowych dokumentów, zagadnień i teorii etyki biznesu.

Poprzez dyskusje i studia przypadków będziesz doskonalić umiejętność rozpoznawania oraz rozwiązywania problemów etycznych. Warsztat pozwoli ci na przygotowanie się do wyzwań związanych z praktykami etycznymi w biznesie, które możesz napotkać w swojej organizacji.

Twoje korzyści z udziału w warsztacie

 1. Podczas 4 godzin warsztatu ESG czeka cię dużo praktyki i ćwiczeń
 2. Zrozumiesz rolę zasad i wartości etycznych w Twojej organizacji
 3. Zbudujesz dobre relacje biznesowe w oparciu o zasady etycznego prowadzenia biznesu
 4. Wywiążesz się z obowiązku raportowania zgodnie z ESRS (w ramach ESRS G1- kultura korporacyjna) jako duży podmiot lub dostawca w łańcuchu dostaw
 5. Rozwiniesz umiejętność rozpoznawania oraz skutecznego rozwiązywania problemów etycznych w środowisku biznesowym mieszczących się w kryteriach ESG
 6. Będziesz w stanie dokonać samooceny wartości i zasad którymi się kierujesz w życiu zawodowym i prywatnym i jej wpływ organizację
 7. Uzyskasz dyplom Szkoły ESG, sygnowany przez stabilne na rynku instytucje: Krajową Izbę Gospodarczą i ADN Akademię

Program warsztatu ESG | 10:00 - 14:00

 • Teorie w etyce i ich zastosowanie w praktyce biznesowej ‒ jak odnoszą się one do rzeczywistych scenariuszy biznesowych
 • Etyka a CSRD oraz CSDD ‒ ich znaczenie w promowaniu zrównoważonych praktyk biznesowych, wpływu społecznego i zarządzania środowiskiem
 • Etyka w dialogu z interesariuszami
 • Globalna etyka biznesu i jej wyzwania
 • Studia przypadków: zastosowanie teorii w etyce i ram decyzyjnych w realnych dylematach biznesowych

Adresaci warsztatu ESG

 • Właściciele, menedżerowie, pracownicy firm niezależnie od branży i wielkości
 • Przedstawiciele dużych firm, jak i firm sektora MŚP

Miejsce

ADN Akademia
Grzybowska 56
00-844 Warszawa

warsztat stacjonarny

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed terminem szkolenia, z przyczyn niezależnych od Organizatora lub z powodu niezebrania się grupy o wymaganej minimalnej liczbie uczestników.

Prowadąca

Agnieszka Brejdak

Współzałożycielka i Prezes Fundacji ECOLOOP.
Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w raportowaniu niefinansowym, zarządzaniu projektami środowiskowymi oraz adaptacji strategii biznesowych do zasad zrównoważonego rozwoju, ekoprojektowania, a także transformacji firm w kierunku GOZ.

Od wielu lat pełni funkcję eksperta dla różnych organizacji i instytucji, w tym UNIDO, EnAct-SDGs, gdzie współpracuje z zarządami, profesjonalistami w zakresie zielonej i cyfrowej transformacji. Dodatkowo, aktywnie uczestniczy w pracach zespołu Ministerstwa Rozwoju i Technologii, koncentrując się na obszarach związanych z ekoprojektowaniem i gospodarką o obiegu zamkniętym. Działa również w organizacjach charytatywnych, zarządzając międzynarodowymi programami grantowymi.