Baza wiedzy

Nie sprzedasz niczego bez ESG – Aleksandra Majda w Dzienniku Gazecie Prawnej

aqaqaqaqaqaqa

Nie sprzedasz niczego bez ESG – Aleksandra Majda w Dzienniku Gazecie Prawnej

Lato w pełni, ale od ESG nie ma wakacji! Komitet ds. ESG i jego członkowie aktywnie działają i ciągle przypominają przedsiębiorcom żeby przygotowali się na nadchodzące zmiany!

System raportowania ESG jest pomyślany jak domino. Nawet jeśli jakaś firma nie jest objęta bezpośrednio prawnym obowiązkiem raportowania, to jest bardzo prawdopodobne, że wymuszą to na niej więksi – mówi w rozmowie z Dziennik Gazeta Prawna Aleksandra Majda, wiceprezeska ESG Impact Network oraz członkini Komitetu ds. ESG w Krajowej Izbie Gospodarczej.

Przeczytaj cały wywiad i dowiedz się:

  • czy dyrektywa #CSRD dotyczy również małych firm?
  • czy brak polityk zrównoważonego rozwoju może przełożyć się na konkurencyjność?
  • jak finansować zielone zmiany?  • Cała rozmowa z Aleksandrą Majdą: https://biznes-gazetaprawna-pl.cdn.ampproject.org/c/s/biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/8989572,nie-sprzedasz-niczego-bez-esg.html.amp